OP ZONDAG WAS:

– Het gezellig druk, ook nadat alle partijen al afgelopen waren
– Marit van Dam er weer eens. Ze komt haar titel verdedigen. Omdat andere toppers ontbreken (Anette helaas niet in de single, Sabine Hendrickx-Röbschlägere, Saskia Lunenborg, hopelijk vergeet ik niemand) zal ze waarschijnlijk alleen concurrentie krijgen van Marloes Wouters. Denk ik
– Er is nieuws over Marloes Wouters. Zij doet volgend jaar niet mee. Ze gaat onze club verlaten en haar vriendje achterna in Noord Holland. We zullen haar vooral missen omdat ze zo goed naar huis kan gaan. Als ze zegt “ik ga naar huis” weet je zeker dat ze haar laatste biertje nog (lang) niet gehad heeft
– Het alweer bizar lekker weer! Als dat maar goed gaat….
– Het D-Day voor Wessel en Henk B. Voor hun eerste test zijn ze geslaagd. Wel jammer dat ze dat dan moeten vieren door als bijna-laatste (Wessel) en laatste (Henk) weg te gaan
– Dit de schuld van David van Leeuwen, Ronald van Uden en Corno van den Berg. Ze lieten me niet gaan