Commissies

Naast het bestuur functioneert een aantal commissies die, door het jaar heen, een groot deel van de voor de vereniging noodzakelijke werkzaamheden uitvoeren. Zij vormen het kloppend hart van de vereniging en zorgen samen met enthousiaste leden voor uitvoeren van vele taken zoals onderhoud van ons park, paviljoen en de bar, het organiseren van de evenementen en competitie, begeleiden van de jeugd.

Binnen het bestuur is Ineke Loomans het eerste aanspreekpunt voor alle commissies, via e-mail te bereiken op:
commissies@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over de commissies en de contactpersonen per commissie, vind je hieronder:


Banen                                     
René Griffioen
mail: rene.griffioen@planet.nl

Meer informatie over de banen en het baanonderhoud.


Bar                                           Manon Houter & Martin Sloof
mail: bar@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over de bar en keuken.


Communicatie                          Anouschka Scholten
mail: communicatie@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over communicatie


Competitie                              Jan Willem Rackwitsz
mail: vcl@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over de competitie.


Clubkampioenschappen       Laurent Teissier
mail: ckc@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over de clubkampioenschappen.


Evenementen                         Evert Jan Evers
mail: evenementen@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over evenementen.


Groenvoorziening                 Lidy van Kessel
mail: secretariaat@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over de groenvoorziening.


Jeugd                                      Lydeke Zwart
mail: jeugd@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over de jeugd.


Ledenadministratie             Jan Peter van ‘t Hoff
mail: ledenadministratie@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over de ledenadministratie.


Open Toernooi                      Marjolein Goense
mail: zuilenopen@zuilensetennisclub.nl

Meer informatie over het open toernooi.