BEST WEL BEHOORLIJK JAMMER:

– Dat Marloes Wouters onze club en commissie gaat verlaten. We vertrouwen haar wel – met een gerust hart – toe aan haar vriend uit Noord Holland, die we deze week hebben ontmoet. Ze werd tussendoor nog wel even singlekampioen (finale tegen Marit Van Dam) en met zus Arlette Wouters won ze de damesfinale tegen Margriet de Meulemeester en Anouschka Scholten. Bedankt Marloes! Eindelijk rust op de club. We hebben trouwens al drie kandidaten om haar op te volgen. Vanavond zal de ballotagecommissie zich buigen over hun lot
– Dat Lieve Henk voor het derde jaar op rij de herendubbel 7 finale verloren heeft. Na drie slopende sets moesten Wessel Rietman (bedankt, gozert) en hij Bob Bliek en Pascal de Bruijn feliciteren. Moesten ja, dat ging niet van harte
– Dat na twee jaar Jan Willem Dols, dit jaar weer gewoon Pim de Meulemeester singlekampioen in de hoogste categorie werd. We hadden een beetje op een verrassing gehoopt. Maar man, wat kan die Pim speechen (“Ik wil mijn vader en moeder bedanken”, heerlijk!)
– Dat Niels van Leeuwen in de herendubbelfinale 5/6 tegen René Griffioenen Jeroen Hermans door zijn enkel ging. Dubbelmaatje-broer David vond het vooral zielig voor zichzelf
– Dat ik de familie van Uden nog niet heb genoemd, of Maria Bongers(1), Maarten Kruger en Femke Haas(2), Steef van Gorkum(1), Esther Verdam-van Leeuwen(1), de ex-Blauwe Reigers, Anita Spiekman en Ingrid Berghege(2), Bart Boonstra(1), Niels de Bruin(1,2), Kim Bliek(1), Sjoerd(1) en Maarten(2), Myriam Jaarsma(1), Moniek Verstegen(1) en Marielle van Ligten(2), Gelijn(2), Niels en Chantal Van Leeuwen-Van Es(1), Nanette Louise en Corno van den Berg(2). Dat wordt een beetje veel, zoals je ziet
– Dat ik bijna de herendubbel 4 vergeten was. J.W. en Henri van der Heiden wonnen van Erik en Paul. Henri heeft beloofd dat hij volgend jaar afgetraind is. Pim is gewaarschuwd!
– Dat de clubkampioenschappen voorbij zijn. Maar we komen terug! Jullie toch ook?

* (1) is eerste geworden, (2) is net niet

Laatste Lieve Henk update – CK 2018

<< Vorige Lieve Henk post
Naar de Clubkampioenschappen-startpagina