
Dit jaar viert de Zuilense Tennisclub haar 95-jarige verjaardag. Vanwege COVID-19 zijn de originele verjaardagsplannen helaas van de baan, maar dat weerhoudt ons er niet van om stil te staan bij deze mijlpaal met onze clubiconen.
Daarom hebben we een aantal van deze iconen voor de camera van Moniek Verstegen gezet en stelde Maria Bongers de vragen.
Zij nemen ons mee in mooie herinneringen en smakelijke anekdotes, de kracht van de club en de toekomst. Want 95 jaar is natuurlijk een prachtige prestatie, maar we gaan samen op weg naar de 100!
Veel dank gaat uit naar onze (ex) leden, bestuursleden en trainers die hebben meegewerkt aan deze serie. En natuurlijk aan Maria Bongers en Moniek Verstegen voor de interviews en 7 fantastische videoproducties!
Veel kijkplezier!
Wat maakt ZTC ZTC? – video 1
Daar is er maar eentje van, goed verstopt ook, een oase in het Zuilense;
De beste tennis(t)ers nu en vroeger – video 2
Wie heeft er lef, een mentaliteit, een over mijn lijk, ging helemaal door het gaatje… en dan won ie?
Een leuke anekdote over ZTC – video 3
Plakkende bitterballen, strakke blote billen en ZTC in het wit… er gebeurt nog wel eens wat bij ZTC:-)
De beste keuze die ZTC heeft gemaakt – video 4
Wie verdient er een lintje? – video 5
Meerdere malen terecht genoemd, Manon Houter 💪 !
Wat doen we als we 100 jaar bestaan? – video 6
Groots vieren natuurlijk!
Wat is jouw wens voor ZTC? – de laatste video 7
Gewoon onszelf blijven – kleinschalig, waar iedereen zich welkom voelt, daar gaan we weer voor in 2021!
Dit is de laatste video met fijne uitspraken van onze clubiconen ter ere van ons 95 jarig bestaan.
Word ook lid van ZTC – starterskorting!
✔️ Voordelig lidmaatschap – korting voor nieuwe leden
✔️ Geen wachtlijst – direct lekker trainen en tennissen
✔️ Sportief, Vertrouwd & Informeel – al 95 jaar ZTC ❤️
>> Word ook lid