Ballenactie JUMBO

www.ballenactie.nl/zuilensetc

Deze week starten we bij Zuilense Tennisclub met de Ballenactie , in samenwerking met Jumbo. Met deze actie willen we ballen inzamelen voor onze vereniging. Help je mee?

De aanschaf van nieuwe ballen is een aardige uitgave; voor de trainingen en binnenkort weer meer evenementen en ook de competitie. Het missen van inkomsten door alle coronamaatregelen helpt niet mee. Daarom doen we graag mee met deze actie!

Iedereen die Zuilense Tennisclub een warm hart toedraagt kan meedoen. Via onze actielink kun je een bal doneren aan onze club. Zo willen we er samen voor zorgen dat het balletje gewoon kan blijven stuiteren bij Zuilense Tennisclub.

Doneer een bal
Klik op onderstaande link om een bal te doneren:
www.ballenactie.nl/zuilensetc

Actie doorsturen
Ken je iemand anders die zou kunnen helpen? Stuur de actie gerust door!

Reacties zijn gesloten.