Lieve Henk – Abnormale Clubkampioenschappen

Alles is anders dit jaar:

  • Nou alles; de (top)damessingelaars houden dit jaar weer te veel afstand. Ze doen niet mee
  • We spelen 5 kwartier en tellen door. Je kunt dan bijvoorbeeld met 14-0 winnen. Ik ben dit niet van plan, maar misschien denkt mijn maat daar anders over
  • Omdat we een strak 5 kwartierschema hanteren, met vaststaande speeltijden, kan het zijn dat een partij die onderbroken wordt door regen, en niet meer verplaatst kan worden een uitslag na 3 of 4 games krijgt. Niet leuk, wel noodzakelijk
  • De anderhalve meter blijft heilig! We denken nog na of we iets met anderhalve meter bier kunnen doen
  • Tijd is tijd. Na exact 75 minuten komt er een boa van de CKC (ClubKampioenschapsCommissie) vertellen dat je de baan af moet. De score in de game telt niet meer mee. 40-0 ook niet nee. 15-40 wel. Oh nee, toch niet
  • Gezelligheid is iets dat bij onze club en zeker ook bij de clubkampioenschappen past. Mocht het echter té gezellig worden, is het ook onze verantwoordelijkheid om medeleden op hun verantwoordelijkheid te wijzen. Breng jezelf en anderen niet in gevaar en houd je aan de anderhalve meter regel!
  • Het is voor ons allemaal niet makkelijk. Laten we er iets moois van maken! ZTC kan dit.

Bekijk deze Lieve Henk Facebook post en reacties daarop op de ZTC Facebook groepspagina.

Reacties zijn gesloten.